İTSO Heyeti Ata’nın huzurunda

Yayınlanma Zamanı : 15 Mayıs 2018 Saat: 8:16

İTSO Heyeti Ata’nın huzurunda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB)’nin 74. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurulu, Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret etti.

Ata’nın huzuruna çıkan TOBB heyeti arasında, genel kurula katılmak üzere Ankara’ya giden  İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri de yer altı.

Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler, Atatürk’ün mozolesine çelenk konulmasının ardından Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Anıtkabir Şeref Defteri’Ni imzaladıktan sonra, İTSO Heyeti ile birlikte Anıtkabir’de hatıra fotoğrafı çektirdi.

İTSO heyetinde, Başkan Levent Yılmaz’ın yanısıra İTSO Meclis Başkanı Okan Belli, TOBB Genel Kurul Delegeleri ve İTSO Meclis üyeleri Bayram Alpagül, Nihat Belli, Zeki Altun, Sezer Kara, Yusuf Akar, Zeki Altun, Bülent Seküçoğlu, Fuat Keser ve İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez de yer aldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"