Arsuz Kaymakamı bu açılışı hiç unutmayacak!

Yayınlanma Zamanı : 14 Mayıs 2018 Saat: 7:00

Arsuz Kaymakamı bu açılışı hiç unutmayacak!

Hatay eski Valisi Abdulkadir Sarı ile Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın geçtiğimiz ay vefat eden merhum babaları Hamza Sarı adına, Yukarı Kepirce İlk ve Ortaokulu’nda kütüphane oluşturuldu.

Babasının adını taşıyan Hamza Sarı Kütüphanesi’nin anlam yüklü açılış törenini gerçekleştiren Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın oldukça duygulandığı gözlendi.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’yı duygulandıran törene İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Dönmez, okul müdürleri, hayırseverler Sait Çengel ve Osman Şirin ile öğretmenler katıldı.

Merhum Hamza Sarı ruhuna dua okunmasıyla başlayan törende  kısa bir konuşma yapan Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, “Bu güzel ve anlamlı günde sizlerle bir arada olmaktan ve rahmetli babamın isminin yer aldığı Hamza Sarı Kütüphanesi’ni açmaktan mutluluk duyuyorum. Kütüphanenin açılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Yukarı Kepirce İlkokulu Müdürü Alparslan Toprak ise, “Sayın Kaymakamımız Musa Sarı Bey’in saygıdeğer babalarını bu vesileyle hiç unutmayacağız. Her zaman kendisini anıyoruz” dedi.
Konuşmaların ardından Kaymakam Sarı, babasının adını taşıyan kütüphanenin açılış kurdelesini kesti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"