Mülakatta kritik sorular var

Yayınlanma Zamanı : 11 Mayıs 2018 Saat: 14:28

Mülakatta kritik sorular var

AK Parti’de temayül yoklamalarının ardından, milletvekili adaylarını belirlemek amacıyla başlayan mülakatlar devam ediyor. 14 Genel Başkan Yardımcısı başkanlığında 3 ayrı komisyonun kurulduğu mülakatların Hatay’a bakan komisyonunda; Çiğdem Karaaslan, Zelkif Kazdal, Zeynep Alkış, Çiğdem Goncagül ve Mustafa Özbey yer aldı.

Ak Partili Milletvekili Aday adayları için, ‘Eğitim, Mesleki Kariyer, İfade Edebilme Yeteneği, Temsil Kabiliyeti, Tanınmışlık, İlk İzlenim ve Güven Verme, Siyasi Duruş ve Misyon, Teşkilat İlişkisi, Sadakat, AK Parti’yi tercih sebebi şeklindeki kriterler üzerinden değerlendirmeler yapılırken, Ak Parti Hatay Milletvekili aday adaylarına mülakat soruları arasında ‘Ak Partide geçmişte aldıkları görevlerin neler olduğu, teşkilatla hangi çalışmalara katıldıkları, geçmişte alınan görevler nelerdir? Hatay için neler yapılmalı? Projeleri neler olmalı? 15 Temmuz süreci’ gibi değerlendirme soruları da soruldu. 5 dakika süren mülakatlarda aday adayları randevuyla parti genel merkezine çağrıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"