ASELSAN’ın ‘Çelik’ gücü İskenderun’da

Yayınlanma Zamanı : 03 Mayıs 2018 Saat: 16:55

ASELSAN’ın ‘Çelik’ gücü İskenderun’da

İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) 3’ncü Teknoversite Günleri etkinliğine konuşmacı olarak katılmak üzere ilçeye gelen ASELSAN Teknoloji ve Strateji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Çelik, İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk’ün makamında ziyaret etti.

‘Üniversite-Sanayi İşbirliği ve ASELSAN Akademi konulu konferans öncesi gerçekleşen ziyarette, Prof.Dr. Mehmet Çelik’e  İSTE Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Eyyüphan Yakıncı  eşlik etti.

Türkiye’nin en büyük savunma elektroniği kuruluşu olan ASELSAN’ın Teknoloji ve Strateji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Prof.Dr. Mehmet Çelik, Kaymakam Recep Soytürk’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederek, ziyaretin anısına şilt takdiminde bulundu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, Prof. Dr. Mehmet Çelik ve Prof. Dr. Mehmet Eyyüphan Yakıncı ile günün anısına fotoğraf çektirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"