Ekonomiye kadın dokunuşu

Yayınlanma Zamanı : 24 Nisan 2018 Saat: 11:12

Kobilerin Danışman Bankası TEB, Kadın patronların potansiyellerini daha çok açığa çıkarmasına destek olabilmek için seferber oluyor. Bu kapsamda TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu ve TEB’in organizasyonu ile 26 Nisan Perşembe günü Saat: 13-00 17.00 saatleri arasında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda ‘Kadın Akademisi’ etkinliği düzenlenecek.

TOBB Hatay Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yeşim Ugutmen, TEB’in kadınlarımıza finansal hizmetlerin yanında ücretsiz eğitim ve danışmanlık desteği de verdiğini belirterek, “Kadın girişimcilerimizi ve üyelerimizin potansiyellerinin arttırılmasına yönelik organize ettiğimiz toplantımıza Kadın Girişimcilerimizi bekliyoruz. Düzenleyeceğimiz etkinliğimizde Kadın Bankacılığı Müdürü Berna Tüzüner açılış konuşması yapacak ve İşletme Koçu Ayşegül Akşak tarafından katılımcılara, ‘Nakit akışınızı iyi yönetmenin ipuçları konularında sinevizyon destekli olarak sunum yapılacak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"