İskenderun’a körfezden bakış

Yayınlanma Zamanı : 19 Nisan 2018 Saat: 16:02

İskenderun’a körfezden bakış

İskenderun’da dopdolu bir programla devam eden Turizm Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında, tekne turunda biraraya gelen İskenderun protokolü ve davetlilere balık ziyafeti sunuldu. Atatürk Anıt Alanı’ndaki buluşmanın ardından Arsuz açıklarına kadar devam eden tekne turunda İskenderun’un güzelliğine mavi sulardan bir kez daha şahit olanlar arasında Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdür Vekili Ali Ferit Ali Gündel, İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Fevzi Mercan, İSTE akademisyenleri ile kamu – kurum ve kuruluş temsilcileri ile basın mensupları yer aldı.

Turizm Haftası dolayısıyla tekne turu ve balık ekmek ziyafetine ev sahipliği yapan İskenderun Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Uygun, “Ekonominin can damarlarından bir tanesi de turizmdir. Bu anlamda turizm sezonunun ülkemize, Hatay’a ve özellikle İskenderun’a hayırlı olmasını diliyorum. İskenderun Körfezi’nin eşsiz güzelliğini hep birlikte yaşadık. Bu etkinliğin düzenlenmesine katkı sunan İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk ve Deniz Ticaret Odası yönetimine teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"