Danıştay Başsavcısı Hatay’da

Yayınlanma Zamanı : 19 Nisan 2018 Saat: 12:32

Danıştay Başsavcısı Hatay’da

Danıştay Başsavcısı Halil Yılmaz ve Danıştay Üyeleri, Hatay Valisi Erdal Ata’nın ardından Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti.

Vali Ata, 19 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09.45 ‘de karşıladığı Danıştay Başsavcısı Sayın Yılmaz ve beraberindeki heyet ile birlikte valilik makamına geçerek konukları ile bir süre sohbet etti.

Aslen İskenderun’lu olan Danıştay Başsavcısı Halil Yılmaz ve beraberindeki heyetle birlikte bir süre sohbet eden Vali Ata, daha sonra konuklarına Hatay Devleti Müzesi’ni gezdirdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ata, Hatay’ın tarihi, kültürü ve her türlü farklılığıyla özel bir il olduğunu dile getirdi.

Danıştay Başsavcısı Yılmaz ise kendi memleketinde bulunmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, nazik kabullerinden dolayı Vali Ata ve Başkan Savaş’a teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"