‘Fenerlerle aydınlık geleceğimize yürüyoruz’

Yayınlanma Zamanı : 18 Nisan 2018 Saat: 15:06

‘Fenerlerle aydınlık geleceğimize yürüyoruz’

Hatay Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98’inci Yıldönümü coşkusunu Hatay Halkına dolu dolu yaşatmak ve milli duyguları canlandırmak amacıyla 6 ilçede düzenleyeceği ‘Fener Alayı Yürüyüşü’nün hazırlıklarını tamamladı.

‘Fenerlerle aydınlık geleceğimize yürüyoruz’ sloganıyla 21-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinliklere bütün Hatay Halkını el ele omuz omuza olmaya davet eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, “Milli birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, hep birlikte mehteran takımı ile birlikte meşaleli ve Türk Bayraklı yürüyüşümüzle kaybolmaya yüz tutan milli duyguları canlandırma, ulusal egemenliğimize sahip çıkma ve bayramı coşkuyla kutlama kararlılığındayız. TBMM’nin kuruluş günü ve aynı zamanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla, bizlere bu bayramı kazandıran Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyorum, herkesi etkinliklere katılmaya davet ediyorum” dedi.

‘Fener Alayı Yürüyüşü’ için toplanma alanları şöyle belirlendi:

21 Nisan Cumartesi saat 17.30’da
Arsuz Oteli Önü
Payas Kutlubey Oteli Önü

22 Nisan Pazar saat 17.30’da
İskenderun Anıt Alanı
Samandağ 75. Yıl Parkı

23 Nisan Pazartesi saat 17.30’da
Antakya Vali Ürgen Alanı
Kırıkhan Cumhuriyet Meydanı

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"