Atakaş bunu hakketti!

Yayınlanma Zamanı : 18 Nisan 2018 Saat: 9:38

Atakaş bunu hakketti!

Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay’da ödedikleri vergiler ile ülke ekonomisine katkı veren iş insanlarına gösterdikleri başarı nedeniyle plaket takdim etti.

Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş ile MED Tanker Den.Taş. San. Tic. Şti Sahibi Murat Savaş Güngör’ü ayrı ayrı ziyaret ederek, teşekkürlerini sunan Vali Ata’ya Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol da eşlik etti.

Vali Erdal Ata, teşekkür ziyaretlerinde yaptığı değerlendirmede “Kurumlar vergisi ve gelir vergisinde rekortmen mükelleflerimizi, bizzat iş yerlerinde ziyaret ederek plaketlerini takdim ediyoruz. Maliye Bakanımız bu mükelleflerimize bizzat imzaladığı teşekkür belgelerini yolladı. Bunları mükelleflerimize teslim ediyoruz. Bu güzel vesileyle  bugün hemşehrilerimize plaketlerini teslim etmeye geldik. Kendilerine Hatay’a yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum.  Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Bununla birlikte vergisini düzenli olarak ödeyen vatandaşlarımıza da bereketli ve bol kazançlar diliyorum ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"