KADEM’den iş dünyası buluşması

Yayınlanma Zamanı : 13 Nisan 2018 Saat: 10:24

KADEM’den iş dünyası buluşması

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç, Halkla İlişkiler Komisyon Başkanı Filiz Ilgaz ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Yönetim Kurulu Üyeleri Müfit Tennioğlu ve Selma Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette, KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç, Başkan Levent Yılmaz’ın şahsında İTSO yönetimine görevlerinde başarılar diledi.

İş hayatında kadınların giderek aktif olmasının sevindirici olduğunu dile getiren Tunç, KADEM olarak yapmış oldukları çalışmalar hakkında da bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz da , KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç ve yönetimine ziyaretten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"