Bu gece Miraç Kandili

Yayınlanma Zamanı : 13 Nisan 2018 Saat: 14:03

Bu gece Miraç Kandili

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Lütfü Savaş, bu gece idrak edilecek olan ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, kurtuluş, af ve arınma gecesi olarak bilinen Miraç Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bu kutsal ve anlamlı gecenin tüm insanlığa hayır getirmesini dileyen Başkan Savaş, “Regaib Kandili ile başlayan mübarek üç ayların mukaddesliğini Miraç Kandili ile devam ettirmenin huzurunu yaşıyoruz. Sevgili Peygamberimizin yaptığı manevi ve kıymetli yolculuk, yapacağımız iyiliklerin, edeceğimiz hayır dualarının öncüsü olsun. Samimiyetle yapacağımız ibadetler sabırla, şükürle, tevekkülle olsun ve dünyaya güzel ahlakı ve erdemi müjdelesin” dedi.

Miraç Kandili’nin sevgi, kardeşlik ve barış duygularını kuvvetlendirmesini de arzu ettiğini ifade eden Başkan Savaş, “Miraç Kandili, ülkemiz ve tüm insanlık âlemine mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, Hataylı hemşerilerimin ve İslam âleminin Miraç Kandili’ni kutluyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"