Bu güzel insan dualarla anılıyor

Yayınlanma Zamanı : 12 Nisan 2018 Saat: 17:43

Bu güzel insan dualarla anılıyor

Sarı Ailesi’nin çınarı, Hatay eski Valisi Abdulkadir Sarı ve Arsuz Kaymakamı Musa Sarı’nın babası Hamza Sarı’nın ruhuna ithafen 13 Nisan Cuma günü Mevlid-i Şerif okutulacak. Hamza Sarı’nın, Osmaniye’ye bağlı Kadirli İlçesi’ndeki cenaze töreninde ve daha sonra evinde kabul edilen taziyede tam bir insan seli yaşandı.

Bölge valileri, kaymakamlar, belediye başkanları, milletvekilleri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, iş dünyasının tanınmış isimleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş yöneticileri ve vatandaşların akın ettiği taziye evinde Sarı Ailesi’ne duyulan sevgi ve saygı gözlerden kaçmadı.

Hamza Sarı’nın vefatının 3’üncü günü nedeniyle Kadirli İlçesi Toprak Mahsulleri Ofisi civarındaki evlerinin önünde okutulacak Mevlid-i Şerif, 13 Nisan günü Cuma Namazı’ndan sonra saat 13.30’da başlayacak. Görev yaptıkları her yerde adlarını onurla yazdıran Sarı Ailesi’nin tüm fertleri, asil duruşlarını bir kez daha gösterdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"