‘Ben Teslim Olmuyorum’ diyebilmek…

Yayınlanma Zamanı : 11 Nisan 2018 Saat: 17:18

‘Ben Teslim Olmuyorum’ diyebilmek…

İzmir’den açılış için İskenderun’a gelen Karşıyaka İlçesi’nin başarılı Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Söz Gazetesi’ni ziyaret etti. Söz Gazetesi’nin Karşıyaka ve İskenderun arasında köprü görevi üstlendiğini dile getiren Başkan Akpınar, gazetenin sahibi Şehmus Aslan’la bir süre görüştü ve örnek yayın anlayışından dolayı teşekkür etti.

Yerel yönetimlerdeki başarısı ve vatandaşla olan örnek buluşmasının sırrını açıklayan Akpınar, “Ben CHP’liyim ve bununla gurur duyuyorum. Parti rozetimi asla çıkarmıyorum ama bütün Karşıyakalılara eşit hizmet götürmenin onurunu taşıyorum. Hiçbir seçilmiş yönetici, partisini ikinci plana atamaz. Çok güçlüyse bağımsız aday olsun da görelim. Kimse kendi kendini kandırmasın” dedi.

Söz Gazetesi Sahibi Şehmus Aslan da, başkanın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade etti ve 2013 yılında yayım hayatına kazandırdığı ‘Ben Teslim Olmuyorum’ kitabını Başkan Hüseyin Mutlu Akpınar’a hediye etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"