Sporun gücü ‘Arsuz’u uçuracak

Yayınlanma Zamanı : 10 Nisan 2018 Saat: 16:45

Sporun gücü ‘Arsuz’u uçuracak

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, ‘Sporun Gücü Projesi’ kapsamında okullara malzeme dağıttı. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı’nca sunulan imkanlar kapsamında Arsuz Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün destekleriyle Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü adına sunulan ve kabul gören proje kapsamında futbol, basketbol, voleybol, tenis ve badminton branşlarında kurulan takımlara ve kulüp kapsamında faaliyet gösteren sporculara malzemeleri törenle dağıtıldı.

Ayla Naci Uyar Anadolu Lisesi’nde düzenlenen törende, öğrencilere sporun önemini anlatan Kaymakam Musa Sarı, ilçe genelindeki okulların ve kulüplerin sportif başarılarından gurur duyduğunu söyledi. Arsuz’da ihtiyaç duyulan eksikliklerin giderilmesi için her türlü kaynağa başvuracaklarını söyleyen Kaymakam Musa Sarı, “Projemiz kapsamında çeşitli sportif etkinlikler ve turnuvalar düzenlemenin yanısıra, piknik ve gezi gibi çeşitli sosyal etkinlikler de bulunuyor. Proje kapsamında aynı zamanda bir okulun bahçesine de basketbol ve voleybol sahasının yapılmasını planlıyoruz. Projede kulüp yetkilileri olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tür projeler hayata geçirmeye,  proje başvurusu kabul eden her yere de mutlaka proje sunmaya devam edeceğiz. Yeni bir ilçe olan Arsuz’da eksikler çok fazla, bu nedenle her türlü kaynağa başvuracağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"