‘İSTE’r bir, ‘İSTE’r onbin kitap bağışlayın

Yayınlanma Zamanı : 04 Nisan 2018 Saat: 16:38

‘İSTE’r bir, ‘İSTE’r onbin kitap bağışlayın

Eğitime sunduğu katkılarla adından söz ettiren, aynı zamanda kendisi de eğitimci olan İşadamı Nuri Üysen, İskenderun Teknik Üniversitesi(İSTE) E-Kütüphanesi’ne yaptığı 500 adet kitap bağışı dolayısıyla İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli tarafından plaketle ödüllendirildi.

Üniversite olarak kitap bağışlarına büyük önem verdiklerini ifade eden İSTE Rektörü Türkay Dereli, “Saygıdeğer İşadamımız Nuri Üysen Bey daha önce de üniversitemize 2 bin adet kitap bağışında bulunmuştu. Bu kez de öğrencilerimize faydalı olacak yeni kitaplar bağışladı. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. Diliyoruz ki eğitime olan katkıları artarak devam eder” dedi.

Eğitime meraklı tüm gençlerin Türkiye’nin geleceğini şekillendirdiğini belirten İşadamı Nüri Üysen ise, “Büyükler olarak, gençlerimize az da olsa eğitim anlamında destek vermeye çalışıyoruz. Bunu herkesten bekliyoruz. İster bir adet, ister onbin adet kitap bağışı olsun. Yeter ki bağışların sonu gelmesin” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"