‘Kadınlar önceliğimizdir’

Yayınlanma Zamanı : 12 Mart 2018 Saat: 15:18

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hayata geçireceği SODES ‘Kadınlar Önceliğimizdir’ projesi açılış toplantısı İTSO’da yapılacak. Hatay Valiliği Koordinasyonunda İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan proje, Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES kapsamında finanse edilecek.

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yusuf Yıldırım’ın proje koordinatörlüğünü yaptığı ve yürüttüğü ‘Kadınlar Önceliğimizdir’ SODES projesi açılış toplantısı 13 Mart 2018 Salı günü Saat 10.30’da İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek.

Proje kapsamında 4 adet kurs açılacağını belirten Yıldırım, projeye tüm İskenderun halkını davet ederek, projeye İş-Kur İskenderun Şube Müdürlüğü, İskenderun Berberler ve Kuaförler odası ve İskenderun Madeni İşler Esnaf Odası’nın proje ortakları olarak destek vereceklerini açıkladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"