Cumhurbaşkanı kongreye geliyor

Yayınlanma Zamanı : 09 Mart 2018 Saat: 11:14

Cumhurbaşkanı kongreye geliyor

AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 1 Nisan Pazar günü Hatay’a geleceğini açıkladı. AK Parti Hatay 6. Olağan İl Kongresi’nin 1 Nisan Pazar günü saat: 15.00’te Antakya Kapalı Spor Salonu’nda Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanları Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşeceğini duyuran Güler, kongreye bütün Hataylıları davet etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Hatay’a yapacağı ziyaret partililerde şimdiden büyük bir heyecan uyandırırken, Başkan Güler, ‘Millete hizmet yolunda Kutlu Yürüyüşe devam’ sloganıyla yapılacak olan kongrede AK PARTİ Hatay İl Yönetim Kurulu’nda görev almak isteyen yol arkadaşlarına da çağrıda bulundu. Yönetime girmek isteyen adayların 15 Mart 2018 tarihine kadar başvuru formu ile birlikte İl başkanlığına başvurmalarını isteyen Güler, kongrenin Hatay’a hayırlı – uğurlu olmasını diledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"