İyi Parti, esnaf odalarının kapısını çaldı

Yayınlanma Zamanı : 06 Mart 2018 Saat: 14:47

İyi Parti, esnaf odalarının kapısını çaldı

İyi Parti İskenderun İlçe Başkanı Hakan Onfidan, esnaf oda başkanlarını ziyaret ederek, hem ilçe yönetimini tanıttı, hem de destek çağrısında bulundu. İskenderun Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nurettin Tabaş’ın ardından İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın ve İskenderun Kahveciler Odası Başkanı Orhan Gezgin’i ziyaret eden İyi Parti İskenderun İlçe Yöneticileri, çalışmaları ve hedeflerinden bahsederek, odalardan destek istedi.

İyi Parti’nin İskenderun’daki teşkilatlanma çalışmalarını tamamladığını ve Genel Başkanları Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleştirdikleri ilçe binası açılışının ardından ziyaret turlarına başladıklarını anlatan Başkan Hakan Onfidan, “İlçe yönetimimizi tanıtmanın yanısıra, kaçak çalışan, vergi kaydı olup da odaya kayıtları olmayan, özellikle Suriye ağırlıklı kişilerin ekonomi kaybına neden olmaları ve esnafların bu durumdan duydukları rahatsızlıklar hakkında istişarelerde bulunmak amacıyla oda başkanlarımızı ziyaret ediyoruz” diyerek, partilerinin kuruluş amacından bahsetti.

Esnaf oda başkanları da gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, İyi Parti İskenderun İlçe Başkanı Hakan Onfidan ve yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"