TOSYALI yine fark yarattı

Yayınlanma Zamanı : 29 Aralık 2017 Saat: 12:53

TOSYALI yine fark yarattı

Sanayi alanındaki dev yatırımlarıyla ülkenin kalkınmasına ve istihdama büyük katkılar sunan, eğitim yatırımlarıyla da geleceğe ışık tutan Tosyalı Holding, kültür sanat etkinliklerinde bir ilke imza attı. Usta yazar Yaşar Kemal’i doğduğu yerde, büyüdüğü topraklarda anmak amacıyla bu yıl Osmaniye’de ilk kez gerçekleşen Yaşar Kemal Buluşmaları Kültür ve Sanat Festivali’ne katkı sunan Tosyalı Holding, bu kapsamdaki etkinliklerde ilkokul ve ortaokullar arası gerçekleşen “Yaşar Kemal ve Benim Çukurovam” Konulu Resim Yarışmasında jüri tarafından seçilen en iyi 24 resmi 2018 yılı takvim sayfalarına taşıdı.

Eğitim alanındaki sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Tosyalı Holding’in yaptırdığı takvim sayfalarının her birinde iki adet resmi öğrencilerin isimleriyle birlikte yayınladı. Yaşar Kemal’in Çocukluk ve Gençlik yılları, askerlik ve sonrası, eserleri, Yaşar Kemal’e verilen ödüller ve onursal unvanlar gibi biyografisine de yer verilen Tosyalı Holding’in 2018 takvimi,  çocukların gözünden Yaşar Kemal ve Çukurova’yı büyüklerin dünyasına taşıyacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"