Hatay Barosu 74 yaşında

Yayınlanma Zamanı : 25 Aralık 2017 Saat: 9:31

Hatay Barosu 74 yaşında

Adaletin tesisinde son derece önemli bir yer tutan Hatay Barosu, Kuruluşunun 74. Yıldönümünü törenle kutladı. Antakya Cumhuriyet Alanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından çelenk bırakan Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez ve avukatlar,  Ata’ya ve Cumhuriyet’e bağlılıklarını dile getirdi.

Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez, Hatay Barosu’nun kuruluşundan bu yana her zaman Atatürk ilkelerine bağlı, cumhuriyetin yılmaz bekçileri olarak yerini aldığını belirtti.

Hatay Barosu’nun Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağı bir devlet olması için mücadele ettiğini ifade eden Dönmez, “Hatay Barosu Türkiye Cumhuriyeti demokratik, laik, sosyal hukuk devleti niteliğini korusun, devam ettirsin diye bu uğurda mücadele etti etmeye de devam edecek” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"