Alkışlar İSTE Tiyatro Topluluğu’na

Yayınlanma Zamanı : 25 Aralık 2017 Saat: 12:16

Bilimsel ve teknolojik etkinliklerin yanında sosyal ve kültürel faaliyetlere de büyük önem veren İskenderun Teknik Üniversitesi’nin ‘Tiyatro Topluluğu’ oyuncuları iki perdelik “Yolcular” oyununu, İSTE Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı’nda başarıyla sahneledi.

İSTE Tiyatro Topluluğu öğrencileri, İSTE İnşaat Mühendisliği Sosyal Sorumluluk Dersi öğrencileri ve İSTE Sosyal Sorumluluk Koordinatörlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan ve seyircilerin büyük ilgi gösterdiği oyunda toplumsal içerikli birçok mesaj verildi.

İSTE Tiyatro Topluluğu Akademik Danışmanı, İSTETurizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Fikret Gökçe, performans sonrası konuşmasında; “Bugünkü tiyatromuzun konusu elbette insandı. Yaşayan her bireyin sosyal sorumluluklarını yerine getirmesi gerektiği anlatıldı. Tiyatro oyununu başarıyla sergileyen öğrencilerimize, katılımlarından dolayı seyircilere, ayrıca Sosyal Sorumluluk Dersimizin hocası Doç. Dr. Umur Korkut Sevim‘e ve İnşaat Mühendisliği öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"