Başkan Seyfi Dingil’e nazik davet

Yayınlanma Zamanı : 23 Aralık 2017 Saat: 14:04

Başkan Seyfi Dingil’e nazik davet

İskenderun Ortodoks Kiliseleri Fukara Vakfı Başkanı Can Teymur, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek,  bugün akşam gerçekleşecek olan Noel Balosu ile 24 Aralık Pazar günü Saat: 18.00’de Aziz Nikola Ortodoks Kilisesi’nde gerçekleşecek olan Noel Bayramı ayinine davet etti.

Noel’in tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Can Teymur, bayram coşkusunda Başkan Seyfi Dingil’i yanlarında görmekten mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkan Seyfi Dingil, “İskenderun barış, huzur ve kardeşlik kentidir. İskenderun’daki bu hoşgörü ortamı tüm dünyaya örnek olmalıdır. Biz birlikte İskenderun’uz. Kimse bizim birlik ve beraberliğimizi bozamaz, bozdurmayız” diyerek, nazik ziyaretten dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"