Yılın yerel yöneticisi ödülü Adnan Vurucu’ya

Yayınlanma Zamanı : 22 Aralık 2017 Saat: 11:10

Yılın yerel yöneticisi ödülü Adnan Vurucu’ya

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin Türkiye genelinde her yıl düzenlemiş olduğu ‘Yılın Yerel Yöneticisi’ proje yarışmasında 2016 yılında yapmış olduğu sosyal ve kültürel projelerle yılın yerel yöneticisi seçildi. Halkın oylarıyla değerlendirilen yarışmada ödüle layık görülmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vurucu, imkânsızlıklardan imkân oluşturarak Belenlilere hizmetin en iyisini sunmaya çalışırken, sosyal belediyeciliğe de önem verdiklerini söyledi.

Kalkınmanın her zaman yerelde başladığına değinen Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, “Yerel kalkınmanın en önemli unsuru yerel yönetimlerdir. Yani Belediyelerdir. Bizler de sosyal belediyecilik anlayışını benimseyerek aldığımız bu kutsal vazifeyi, en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktayız. Göreve geldiğimiz gün itibariyle ekonomik yönden ve Büyükşehir kanununun ilçeler üzerindeki kısıtlı yetkilendirmesi süreçleriyle karşı karşıya kalmamıza rağmen, durmayarak yolumuza devam ettik. Bir taraftan geçmişten gelen borçlar ödenirken bir taraftan da Büyükşehir Belediyesinin halkımıza sunmada geç kaldığı hizmetleri sunmaya çalıştık. İmkânsızlıklardan imkânlar oluşturarak Belenli hemşerilerimize en güzel hizmeti sunmaya çalıştık. Kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı ayırt etmeden tüm halkımıza eşit ve adaletli yaklaşımda bulunarak hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Kaymakamlığımızın ve Belediyemizin öncülüğünde DOĞAKA projesi olarak, Seyir Terasımızı bu yıl hizmete açtık, her mahallemize park ve çocuk oyun gurupları yaparak, ailelerimizin ve çocuklarımızın güzel zaman geçirmelerine olanak sağladık. İlçe belediyemizin görev ve sorumluluğunda olan tüm çalışmaları zamanında yerine getirdik” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"