Yasemin Öney Cankurtaran Hatay’da

Yayınlanma Zamanı : 22 Aralık 2017 Saat: 13:23

Yasemin Öney Cankurtaran Hatay’da

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Hatay’a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Spor Kurulu Başkanı Yasemin Öney Cankurtaran, 23 Aralık 2017 Cumartesi günü Hatay’daki spor tesislerinde yapacağı ziyaretlerin yanısıra saat: 12.30’da CHP İl Başkanlığı’nda gündemdeki gelişmelere dair açıklama yapacak.

Ziyareti kapsamında 22 Aralık Cuma günü Saat 20.00’de CHP Belen İlçe Dayanışma yemeğine katılacak olan Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran, cumartesi günü saat 10.30’da Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret edecek, saat: 11.30 da açılış ve esnaf ziyareti gerçekleştirdikten sonra CHP İl Binasına geçecek. Aynı gün saat: 14.30’da Hatay Büyükşehir Belediyesi Spor Tesislerini ziyaret edecek olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, sporun Türkiye’deki röntgenini çekmek için gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Hatay’da yapacağı incelemelerle hem antrenör, sporcu ve yöneticilerle bir araya gelecek, hem de CHP’li belediyelerin spor tesisi konusunda yaptıkları çalışmaları irdeleyecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"