Mesleki başarısını şefkatle taçlandırıyor

Yayınlanma Zamanı : 19 Aralık 2017 Saat: 14:33

Mesleki başarısını şefkatle taçlandırıyor

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, görev yaptığı MKÜ Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesinde vatandaşların her sorunuyla ilgilenerek gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

Kendisi gibi doktor olan eşi Doç. Dr. İbrahim Yetim ile birlikte görev yaparak, hastalara şifa dağıtmaya devam eden Tülin Durgun Yetim, sempatik tavırlarıyla vatandaşların hiçbir talebini geri çevirmeyerek, sorunların çözümü noktasında vatandaşlara yardım olmak için var gücüyle çalışıyor.

‘Vatandaşıma hizmet etmek benim görevimdir’ diyen Yetim, “Hekimlik sadece tedaviden ibaret değildir, şefkatte göstereceksiniz. Hastayı tedavi etmenin ve ayağa kaldırmanın en iyi yolu moral ve motivasyonunu yükseltmektir” şeklinde konuştu.

Hiçbir karşılık beklemeksizin vatandaşın ayağına giden Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, hekimlik mesleğindeki başarısını, kurduğu birebir iletişimlerde de göstererek, tutarlı ve üretken tavır sergilemesi herkesin dikkatini çekiyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"