İskenderun’da huzur operasyonu

Yayınlanma Zamanı : 19 Aralık 2017 Saat: 8:58

İskenderun’da huzur operasyonu

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünün, İskenderun halkının güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerin ve çocukların, kötü ve zararlı alışkanlıklardan   korunması amacıyla yürüttüğü çalışmaların titizlik ve hassasiyetle sürdürüldüğünü söyledi.

08-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince başarılı operasyonlar gerçekleştirildiğini söyleyen Kaymakam Soytürk, “ İlçemizde gerçekleşen 16 operasyon neticesinde, 22 şahıs hakkında yasal işlem yapılarak, 4 şahıs tutuklanmak suretiyle cezaevine teslim edildi. Yapılan operasyonlarda 51 gr. Esrar maddesi, 2000 adet Captagon uyuşturucu hap, 14 gr. Eroin maddesi, 110 gr. Kenevir Tohumu ve 11 adet Uyuşturucu hap maddesine el konuldu. İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız aynı kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"