Filtrenin doktoru, ama…

Yayınlanma Zamanı : 19 Aralık 2017 Saat: 13:01

Filtrenin doktoru, ama…

Filtre sektöründe çok uzun geçmişi olmamasına rağmen, AGM Filtre’nin başarısı için yoğun bir tempoda çalışan fabrikanın Genel Müdürü Macit Karadaban, sektörün en iyilerinden biri… İstihdam, üretim ve yenilenen teknolojisiyle bölgenin yıldızı olma yolunda ilerleyen AGM Filtre Genel Müdürü Macit Karadaban, “Çok ciddi çalışmalar ve ekip çalışması ruhuyla bugünlere geldik. Hem Türkiye’de, hem de uluslararası alanda önemli markalar arasına girmeyi başardık” mesajıyla zirveye emin adımlarla ilerlediklerini ortaya koyuyor.

Çok yönlü ve sevilen bir isim olan AGM Filtre Genel Müdürü Macit Karadaban’ın futbola ilgisi de hayli fazla ve iyi bir Fenerbahçeli… Çok iyi bir Fenerbahçe taraftarı olmasına rağmen, bir türlü sonuçları tutturamadığını söyleyen arkadaşları, “İş yaşamında söyledikleri başarıyı getiriyor ama futbol tahminleri bir türlü tutmuyor” diyerek, böylesine samimi ve örnek bir çalışma ortamına da dikkat çekiyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"