Sevgi Evleri çevresine modernizasyon

Yayınlanma Zamanı : 16 Aralık 2017 Saat: 11:07

Sevgi Evleri çevresine modernizasyon

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Denizciler’de bulunan ‘Sevgi Evleri’ çevresinde kaldırım çalışmaları gerçekleştirdi. İlçeyi daha modern ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için ekiplerin yoğun çaba sarfettiğini söyleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, araç sürücülerinin yanı sıra, yaya güvenliğine de önem verdiklerini ve bu doğrultuda da planlanan program çerçevesinde asfalt ve kaldırım çalışmalarının ilçe genelinde sürdüğünü ifade etti.

Çalışmaların bölge ayırımı yapılmaksızın gerçekleştiğini anlatan Başkan Seyfi Dingil, kent genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmayacaklarını belirterek, “Daha önce bu bölgenin yolu stabilize bir durumdaydı. Belediye olarak yol düzenleme ve genişletme çalışmalarının ardından yol kilitli parke taşı ile kaplandı. Şimdide yeni kaldırım çalışması yapılıyor. Hızlı bir şekilde devam eden çalışmaların tamamlanması ile birlikte buraya gelecek olan misafirler veya konuklar tozdan, çamurdan kurtulmuş olacak. Amacımız; kent genelinde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak. Zaten kent genelinde birçok noktada çalışmalar aynı anda devam etmekte. Halkımızın sorunlarını gidermek için canla başla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Özellikle kış mevsimine girdiğimiz şu günlerde yer ve bölge ayrımı gözetmeksizin şehir genelinin tümünde kaldırım yenileme, kilit taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"