HBB, kentin siluetini değiştiriyor

Yayınlanma Zamanı : 16 Aralık 2017 Saat: 11:36

Göreve geldiği ilk günden bu yana gerçekleştirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile kentin siluetini değiştirmenin yanı sıra hemşehrilerine daha rahat bir ulaşım imkânı sunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın önderliğindeki HBB, il genelinde çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Samandağ ilçesi Eriklikuyu Mahallesi’nde taş duvar ve yol genişletme çalışmalarını tamamladı.
Eriklikuyu Mahallesi’nde tehlike arz eden bölgede 120 metre uzunluğunda 3 metre yüksekliğinde taş duvar çalışmaları gerçekleştiren HBB ekipleri, bu çalışmaların yanı sıra trafiği rahatlatmak amacıyla Batıayaz ve Eriklikuyu Mahalleleri arasında 6 kilometrelik yol genişletme çalışmalarını da tamamladı. HBB yetkilileri tarafından çalışmaların il genelinde devam edeceğini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"