CHP İl Kongresi 7 Ocak’ta

Yayınlanma Zamanı : 16 Aralık 2017 Saat: 8:22

CHP İl Kongresi 7 Ocak’ta

CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, birlik ve beraberlik içerisinde tamamlanan 15 ilçe kongresinin ardından, il kongresinin de 7 Ocak’ta yapılacağını açıkladı. Hatay’da çok başarılı bir kongre süreci geçirdiklerini söyleyen Güzelmansur, partililere emekleri, destekleri ve kongrelerin huzur içinde geçmesine sundukları katkı dolayısıyla herkese teşekkür etti.

Güzelmansur, “Değerli CHP’li yoldaşlarım” başlığı altında şu değerlendirmeyi yaptı: “Birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdiğimiz Olağan İlçe Kongrelerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Seçilen il delegelerimizle gidilecek olan Olağan İl Kongremizi 7 Ocak 2018 Pazar günü HATMEK Toplantı Salonu’nda büyük bir şölenle gerçekleştirme kararını CHP Hatay İl Yönetim Kurulumuz ile birlikte almış bulunmaktayız. İktidar mücadelemizde, 2019 seçimlerinde, Partimizde çalışmaları sürdürerek halkımızla aramızdaki bağı güçlendirecek olan ve kazananın her zaman CHP olduğu kongrelerimizde Partililerimizle bir kez daha ve yüksek sesle Cumhuriyet Halkın Partisi’dir demek için, 7 Ocak 2018 Pazar günü gerçekleştireceğimiz Olağan İl Kongremizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"