Zabıta, servisleri göz hapsine aldı

Yayınlanma Zamanı : 15 Aralık 2017 Saat: 14:58

Zabıta, servisleri göz hapsine aldı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, il ve ilçe merkezlerinde yer alan okulların giriş çıkış saatlerinde oluşan trafik yoğunluğu sebebiyle bir dizi önlemler aldı. HBB 3. Bölge Zabıta Müdürlüğü yaya ve araç trafiğinin güvenliğinin yanısıra, öğrencilerin okullarına ve evlerine güvenli bir şekilde ulaşması amacıyla öğrenci servislerine de rutin kontroller gerçekleştirdi.

Servis araçlarının kontrollerini yaparak öğrencilere ve araç sürücülerine güvenli ulaşım sağlayan ekipler, sürücü belgesi, yol güzergahı, SRC belgesi, ehliyet, ruhsat, öğrenci kapasitesi, cam kontrolü gibi alanlarda yaptığı denetimlerde bazı araçlara uyarı cezası yaparken, bazılarına da cezai işlem uyguladı. Öğrenci servislerinin gelişi güzel güzergah kullanmasına da izin vermeyen ekipler,  yaya ve araç trafiğini aksatmamak için denetimlerin düzenli olarak devam  edeceğini vurguladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"