Ünilig, İskenderun’u renklendirecek

Yayınlanma Zamanı : 15 Aralık 2017 Saat: 9:50

Ünilig, İskenderun’u renklendirecek

Türkiye Üniversiteler Arası(Ünilig) 2. Lig Salon Futbolu Turnuvası 18-22 Aralık 2017 tarihleri arasında İskenderun Teknik Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü spor salonunda gerçekleştirilecek.  Ev sahibi İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE)’nin yanı sıra Adana Bilim ve Teknik Üniversitesi, Çağ Üniversitesi, Toros Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Kilis 7 Aralık Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin bulunduğu 7 takımın katılacağı turnuva 18 Aralık Pazartesi saat: 11:00’de gerçekleştirilecek seremoni ile start alacak.

Üniversiteler kıyasıya yarışacak

Yaklaşık 150 kişiyi ağırlayacakları turnuvanın İskenderun’da yapılmasına katkı sunan herkese teşekkür eden İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Ferit Ali Gündel, “İskenderun’da yine bir turnuvaya ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. İlçemize gelen takımları en güzel şekilde ağırlamaya çalışacağız. 18-22 Aralık tarihleri arasında Türkiye Ünilig 2. Lig Salon Futbolu’nda İSTE’nin bulunduğu grup müsabakalarına tüm sporseverleri ve halkımızı davet ediyoruz. Turnuvanın eksiksiz yapılması için desteklerini esirgemeyen İskenderun Kaymakamımız Recep Soytürk’e, İSTE Rektörümüz Prof. Dr. Türkay Dereli’ye ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz M. Cemil Şenöz’e teşekkür ediyorum” dedi.

Ücretsiz kurslara katılım çağrısı

Gençlik ve Spor Müdürlüğü olarak pek çok branşta ücretsiz kurslar verdiklerini de ifade eden İskenderun Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Ferit Ali Gündel, “Salonumuzda yıl boyunca ücretsiz olarak verdiğimiz kurslarda basketbol, badminton, masa tenisi, jimnastik’in yanı sora mücadele sporları, judo, karate, tekvando, okçuluk gibi branşlar bulunuyor ve özellikle vurgulamak istiyorum kurslardan sporcularımız ücretsiz olarak yararlanabiliyor” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"