Lütfü Savaş, Payaslı sanayicilere verdiği sözü tuttu

Yayınlanma Zamanı : 15 Aralık 2017 Saat: 12:54

Lütfü Savaş, Payaslı sanayicilere verdiği sözü tuttu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Payas Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Yunus Kendir ve yönetim kurulu üyelerine verdiği asfalt sözünü tuttu.  Sorunları dinlemek ve çözüm yolları için istişarelerde bulunmak amacıyla Payaslı sanayicilerle kahvaltıda biraraya geldiğinde gündeme gelen OSB’nin yollarının asfaltlanması talebi üzerine, HBB ekipleri Başkan Savaş’ın talimatıyla yolları asfaltlayarak yepyeni bir görünüme kavuşturdu.

Hizmette kalite ve verimliliğe önem veren Hatay Büyükşehir Belediyesi, kara ulaşımının en önemli unsuru olan yollarda iyileştirme adına gerçekleştirdiği beton asfalt çalışmaları ile uzun süredir ihmal edilen ve yoğun araç trafiği yaşanan Payas Organize Sanayi Bölgesi’nin yolunu dolgu malzemeleriyle güçlendirdikten sonra, beton asfaltla güzelleştirdi.

İş makinesi ve geniş bir teknik ekiple yürütülen çalışmalar sayesinde, kısa sürede yapımı tamamlanan yüksek kaliteli yol, sanayicilerin ve vatandaşların kullanımına açıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"