Keyifli alışveriş için İskenderun’a 5 semt pazarı

Yayınlanma Zamanı : 14 Aralık 2017 Saat: 12:59

Keyifli alışveriş için İskenderun’a 5 semt pazarı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde semt pazarlarını daha modern hale getirmek için çalıştıklarını belirtirken, ilçe genelinde yapımı devam eden 5 semt pazarı hakkında da bilgi verdi. Fatih Sultan Mehmet, Sakarya, Kocatepe ve Bekbele Mahallelerinde yapılmakta olan semt pazarlarının bitme noktasına geldiğini söyleyen Başkan Seyfi Dingil,  Güzelçay Mahallesi Akçay mevkinde yapımı hızla devam çok amaçlı semt pazarında ise zemin düzenleme çalışmalarının ardından üst kaplama çalışmalarının başlayacağını ifade etti.

Semt pazarlarının, çok amaçlı projelendirilmesiyle sadece bir gün Pazar yeri olarak kullanılmayacağını ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Vatandaşlarımızı kışın yağmurdan ve çamurdan, yazın ise sıcaktan ve tozdan koruyup rahat alışveriş yapmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz semt pazarlarımızı bölgede ikamet eden vatandaşlarımız sadece haftada bir gün pazar alışverişinde kullanmayacaklar. Bu alanlar, sosyal anlamda da halkımıza hizmet verecek, sosyal ve kültürel aktivitelerini de yapabilecekler. İskenderun Halkı’na hizmet için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Semt pazarlarımızı da kısa bir sürede tamamlayarak halkımızın ve esnafımızın hizmetine sunacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"