Eski konteynerler yenileriyle değişiyor

Yayınlanma Zamanı : 14 Aralık 2017 Saat: 14:04

Eski konteynerler yenileriyle değişiyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eskiyen ve işlevini zamanla kaybeden çöp konteynerlerini yenileri ile değiştiren Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını inceledi. Temizlik çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, kentin muhtelif noktalarına mavi renkli çöp konteynerleri yerleştirdiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, daha temiz, sokakları daha güzel bir İskenderun yaratmak için çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Ekiplerin, temiz bir İskenderun için çalıştığını ifade eden Seyfi Dingil, “Zaman içinde yıpranan veya çeşitli nedenlerle tahrip olan çöp konteynerlerinin yerini mavi renkli çöp konteynerleri ile değiştiriyoruz. Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz, mahalle muhtarları ile birlikte yapılacak keşif çalışmalarının ardından öncelikli olarak ihtiyaç duyulan bölgelere, daha sonra da kademeli olarak mahallelere çöp konteyneri yerleştirme işlemi gerçekleştirecekler. Şehir merkezi ve çevre mahallelerde evsel atıkların daha düzenli bir şekilde toplanması, çevre ve görüntü kirliliğini engellemek amacıyla çalışmalar BUGÜN Şehit Pamir Caddesi üzerinde başladı. Vatandaşlardan isteğimiz; kış aylarında olduğumuz için çöp konteynerlerinin içerisine yanıcı maddeler atmamaları ve bu konuda duyarlı olmalarıdır. Çünkü bunlar milli servettir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"