İskenderun’a yeni yaşam alanları

Yayınlanma Zamanı : 13 Aralık 2017 Saat: 12:25

İskenderun’a yeni yaşam alanları

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde birçok noktada gerçekleşen park çalışmalarını inceledi.  7’den 77’ye herkesin yararlanabileceği çok amaçlı parkların yeni yaşam alanları olacağını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, yeni parkların yanı sıra mevcut parkları yeşil alan, spor alanları, yürüyüş alanları gibi sosyal ve spor faaliyetlerin gerçekleşebileceği rekreasyon alanına dönüştürdüklerini söyledi.

Çocukların temiz ve güzel parklarda büyümeleri, vatandaşların da rahat ve huzurla vakit geçirmeleri için yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Seyfi Dingil, “Birimlerimiz hız kesmeden ilçe genelinde parke yenileme, çevre düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Başlanan çalışmaların da zaman kaybetmeden tamamlanması için büyük bir gayret gösteriyoruz. Başladığımız işin hızlandırılması, en kısa sürede tamamlanması ve vatandaşlarımızın kullanabileceği hale getirilmesi için çalışmaları titizlikle inceliyor ve denetimlerimizi yapıyoruz” derken, çalışmaların belirlenen plan ve programlara uygun biçimde devam ettiğini ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"