Huzurevinde, huzur veren buluşma

Yayınlanma Zamanı : 13 Aralık 2017 Saat: 6:54

Huzurevinde, huzur veren buluşma

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencileri Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında yaşlılara yalnız olmadıklarını hissettirmek, moral ve motivasyonlarını artırmak amacıyla Huzurevi’ni ziyaret etti.

“Bir gün herkes yaşlanacak, onların tecrübeleri ve hayat hikâyelerinden dersler çıkarmak bizim için çok önemli” diyerek yola çıkan  İSTE’li gençler, Huzurevi sakinlerine pasta ve çay ikram etti, müzikler eşliğinde şarkılar söyleyerek, hoşça vakit geçirmelerini sağladı. Eğlenceli ortam, yerini zaman zaman huzurevi sakinlerinin hatıralarına ve samimi sohbetlere bırakırken, zaman zamanda duygu dolu anlar yaşandı.

İskenderun Teknik Üniversitesi Sosyal Sorumluluk Projeleri Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Mehmet Naz, İSTE Ailesi olarak, her alanda sosyal sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerini, Teknoversite vizyonuna daha uygun sosyal projeleri de hayata geçirmek için çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"