Reis, denizin reislerini yalnız bırakmadı

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 8:04

Reis, denizin reislerini yalnız bırakmadı

Türkiye’nin sayılı balıkçılarından İstanbul Su Ürünleri Kooperatifi Başkanvekili ve bir zamanların ‘Efsane İskenderunspor’ yöneticisi İskenderunlu Zeki Sözer’i balıkhanede ziyaret eden Sedat Peker, sabah saatlerine kadar balıkçı esnafıyla sohbet etti. Balıkçılarla dertleşen ve çok sevdiği dostu Zeki Sözer’le balıkçıların sorunlarını konuşan Sedat Peker’e çay ikram edildi. Çok sıcak bir ortamda geçen sohbet boyunca Sedat Peker’in balıkhaneye geldiğini duyan balıkçı esnafı hatıra fotoğrafı çektirme yarışına girdi.

Peker’in, gece saatlerinde balıkhaneye gelerek kendilerini onurlandırdığını söyleyen Zeki Sözer, “Reis, denizin reislerini yalnız bırakmadı ve sabah saatlerine kadar bizlerin yanında oldu” diyerek teşekkür etti. Sedat Peker de; böylesine sıcak bir ortamda ve güzel insanlarla birlikte olmaktan mutlu olduğunu belirterek, “Ekmeklerini bu kadar zor şartlarda çıkaran bu güzel insanların sıcacık yürekleri gibi ikram ettikleri sıcak çaylarını içmek beni çok duygulandırdı. Denizlerimiz hep bereketli olsun” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"