Çocuk gözüyle ‘Ayla’ filmine bakış

Yayınlanma Zamanı : 12 Aralık 2017 Saat: 10:13

Çocuk gözüyle ‘Ayla’ filmine bakış

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, ‘Sosyal Uyum Projesi’ kapsamında  Geçici Eğitim Merkezi’nde öğrenimlerine devam eden Suriyeli gençler, Ömer Halis Demir İmam Hatip Orta Okulu öğrencileri ve Sevgi evlerinde kalan çocuklara sinema keyfi yaşattı. Yasanmış bir hikaye olan ve vizyona girdiği günden itibaren izlenme rekorları kıran  ‘AYLA’ filmini izleyen çocukların heyecanlı halleri dikkat çekerken, bazı öğrenciler ise ilk kez sinemayla tanıştı.

Gönüllü gençlerle birlikte gerçekleştirdikleri projelerle her geçen gün daha fazla gence ulaştıklarını söyleyen Ahmet Keskin, “Merkezimize kayıtlı olan gönüllü gençlerimizin sayısı her geçen daha da artıyor. Onların fikirleri, ürettikleri projelerle hem diğer gençlerimize hem de çocuklarımıza ulaşma imkanı buluyoruz. Bu da bizleri çok mutlu ediyor. İşte bu kapsamda yine gençlerimizle birlikte ‘Sosyal Uyum Projesi’ kapsamında bir sinema etkinliği düzenledik. Suriyeli gençlerimiz, Ömer Halis Demir İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerimiz  ve Sevgi evlerinde kalan çocuklarımızla beraber, ‘Ayla’ filmini izlemeye gittik. Çocuklarımız arasında sinemayı ilk defa görenler de vardı.  Birlikte ayla filmini keyifle izledik. Amacımız; hem İskenderun’da hem Türkiye genelindeki her gence ulaşabilmektir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"