İskenderun’un milli takım ‘Dilek’i!

Yayınlanma Zamanı : 09 Aralık 2017 Saat: 12:05

İskenderun’un milli takım ‘Dilek’i!

Türkiye Judo Ümit Bayanlar Milli Takımı için hazırlık kampına çağrılan Yükseliş Koleji Öğrencisi ve sporcusu Dilek Uçarlar, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil, İskenderunlu sporcuların başarısıyla gururlandığını ifade etti.

Dilek Uçarlar’ın daha büyük başarılara imza atacağına inandığını belirterek,  başarılarının devamını dileyen Başkan Seyfi Dingil,“Sizler İskenderun’un adını ülke genelinde duyuruyorsunuz. Dolayısı ile hem diğer sporcularımıza örnek oluyorsunuz, hem de kentimizin tanıtımına katkı sağlıyorsunuz. Düzenlediğimiz spor kursları sayesinde birçok branşta sporcu yetiştiriyoruz. Sosyal ve kültürel etkinliklerle sportif turnuvalara, organizasyonlara ve faaliyetlere destek veriyoruz. Belediyemizin imkânları ölçüsünde her zaman sizlerin de yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, daha sonra ziyaretin anısına başarılı sporcuya çeşitli hediyeler takdim etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"