AYKOME, sorun çözmek için uğraşıyor

Yayınlanma Zamanı : 07 Aralık 2017 Saat: 9:09

AYKOME, sorun çözmek için uğraşıyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME), aylık genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. HBB Meclis Salonunda, Genel Sekreter Vekili Ahmet Kilisli başkanlığında ve Genel Sekreter Yardımcısı Metin Açık’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, ilin altyapı konusunda eksiklikleri gündeme getirilerek çözüm maddeleri görüşüldü.

AYKOME Şube Müdürü Osman Tamer Sırım’ın sunumuyla gerçekleşen toplantıda 5 ana gündem maddesi görüşülerek, oybirliğiyle karara bağlandı.

Ulaşımı rahatlatmak adına yapılan çalışmaları anlatan Sırım, revizyon gereken yollarda keşifler yapıldığını ve ilgili kurumlarla paylaşıldığını, yapılan geri dönüşler sonucu oluşturulan raporların da ilçe belediyelerine yollandığını anlattı.

Toplantıda, ayrıca ildeki yol yapım çalışmaları adına üst zemin kaplama ve kazı izni talepleri de kurul üyelerinin oylamasına sunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"