Esnafa kozmetik ve hijyen uyarısı!

Yayınlanma Zamanı : 30 Kasım 2017 Saat: 10:15

Esnafa kozmetik ve hijyen uyarısı!

Yaptığı başarılı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren İskenderun Berberler ve Kuaförler Odası, esnafların sağlık konusunda daha duyarlı davranabilmeleri adına çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.  İskenderun Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Nurettin Tabaş, Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu tarafından berberlere gönderilen ‘Organik kozmetik bileşenleri’ içerikli CD ve bilgilendirici broşürleri çoğaltarak, sadece meslektaşlarına değil bütün esnaflara dağıttı.

Yaptığı çalışmanın hem güvenli kozmetik ürünleri kullanımı, halk sağlığı ve hijyen konusundaki önemine dikkat çeken,  hem de konu hakkındaki hassasiyetini dile getiren Nurettin Tabaş, “Sağlık ve hijyen bizim alanımız olduğu için bizler berberler ve kuaförler olarak kullandığımız tüm eşyalarımızın hijyen olmasını büyük özen gösteriyoruz. Tabii ki bu konu sadece bizim esnafımızı ilgilendirmiyor. Bizler de oda olarak konfederasyonumuz tarafından odamıza gönderilen cd’lerimizi yazıya döküp esnaflarımıza tek tek ilettik. Her esnafımızı telefonla aramanın yanısıra mesajlar çekerek konuyla ilgili bilgiler verdik. Bu konuda berberler, kuaförler, bijutericiler ve güzellik merkezlerine kadar tüm esnaflarımıza ulaşmaya çalıştık. İşimiz, sağlığı tehlikeye atmayacak kadar önemli. Bizler hem esnaf olarak, hem de birer sağlıkçı olarak halkımızın sağlığından sorumluyuz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"