Temiz çevre için koordineli çalışma..

Yayınlanma Zamanı : 30 Kasım 2017 Saat: 10:49

Temiz çevre için koordineli çalışma..

İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını koordineli bir çalışma ile  sürdürüyor.  İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri kent genelinde temizlik, bakım ve budama çalışmaları yaparken,  Temizlik İşleri Müdürlüğü de budama çalışmaları sonrası oluşan çevre kirliliğinin önüne geçmek için  anında müdahale ederek temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor.

Ekiplerin, koordineli çalışmasının temiz bir çevre hedeflerine de katkı sunduğunu ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “Sahil yolunda eğilmiş dallar da göz estetiğine uygun bir şekilde budanarak, ilçemizin genel görüntüsünü daha güzel hale getiriyoruz. Kent merkezinde bulunan yeşil alan, park ve özellikle yol kenarlarında bulunan ağaçların budama çalışmaları yapılıyor. Budama çalışmalarımızın büyük bir özenle yürütülerek, ağaçların yere sarkan dalların temizlenmesi, kuruyan ve tehlike arz eden ağaçlar budanarak bakımları yapılıyor. Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimiz de rutin temizlik işlerinin yanısıra muhtarlarımızın istekleri vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yapılan budama çalışmalarının atıklarını topluyor. Temiz bir çevre konusunda göreve geldiğimiz günden bugüne kadar çok hassas davranıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımıza büyük görevler düşüyor. Çünkü, en iyi temizlik kirletmemektir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"