Hatsu’ya ‘Vurucu’ sitem

Yayınlanma Zamanı : 28 Kasım 2017 Saat: 7:24

Hatsu’ya ‘Vurucu’ sitem

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Derebahçe Mahallesine bağlı Pehlivan ve Güzel sokakta yaptığı asfalt yapım çalışmalarını yerinde incelerken, HATSU tarafından yapılan içme suyu bağlantılarının bir türlü bitirilmemesine isyan etti.

HATSU Genel Müdür’ünü ve yetkilileri Belenli hemşerilerine şikayet ederken, içme suyu bağlantılarını yapan firmaya da tepki gösteren Başkan Vurucu, “Doğru dürüst iş yapmıyorlar, her işi savsaklıyorlar. 1 haftada bitecek olan Güzel ve Pehlivan sokakta 1 ay olmasına karşı hala işi bitiremediler.50 metre boruyu bile bir haftada temin edemeyen bir firmayla iş yapmaya çalışıyorlar. Alt yolda patlayan su borusunun tamirini, sabah aramamıza rağmen hala gelip yapmadılar. Asfalt araçlarımız sabahtan beri onları bekliyor. Yazık çok yazık” diyerek, HATSU ve Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı göreve davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"