Kulaçları Hatay için atacaklar

Yayınlanma Zamanı : 26 Kasım 2017 Saat: 14:23

Kulaçları Hatay için atacaklar

Türkiye Yüzme Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan “ 11-12 Yaş Yüzme Gelişim Projesi Bölge Müsabakası” 24-26 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te yapılacak. Geçtiğimiz ay içerisinde Antakya’da yapılan “11-12 yaş İl içi Baraj Geçme Müsabakaları“ sonucunda, Bölge Müsabakalarında Hatay’ı temsil etmeye hak kazanan İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü’nün lisanslı 4 sporcusundan 3’ünün İkem Koleji öğrencisi olduğu öğrenildi. Geçen yıl Türkiye Finali yüzen Utku Polat, Emir Peköz ve Eylül Arbaç Bölge yarışmalarında başarılı olmak adına Gaziantep’te kulaç atacak.

27 yıllık geçmişiyle akademik anlamda başarısını ispatlayanİkem Koleji’nin Beden Eğitimi Öğretmeni ve Yüzme Antrenörü Murat Kaptanoğlu ile yüzme alanında da son 9 yıldır üst üste başarılar kazandığına değinen Özel İkem Koleji Kurucu Genel Müdürü Levent Hakkı Yılmaz “İkemKoleji ,akademik başarılarının yanında, sosyal ve kültürel faaliyetlerdeki başarıları ile kendini ispatlamış bir kurumdur. Birçok spor dallarında Ulusal anlamda başarılarımız mevcut. Yüzücülerimizde antrenmanlarını ve okul eğitimlerini aksatmadan planlı ve programlı olarak çalışmalarına devam ediyorlar. Haftanın her günü sabah 5.30’da kalkıp havuz antrenmanından sonra okula geliyorlar. Büyük bir özveri ve gayret ile çalışıyorlar. Böyle başarılarını görmek bizleri mutlu ediyor. Bölge yarışmalarında Hatay’ı Temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"