Sağlık Turizmi Paneli bugün İskenderun’da

Yayınlanma Zamanı : 25 Kasım 2017 Saat: 22:12

Sağlık Turizmi Paneli bugün İskenderun’da

Hatay Valisi Erdal Ata, Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak ile Turizm Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Ali Can Aksu’yu makamında kabul etti.

Gerçekleşen ziyarette Vali Ata, ülkemizde verilen sağlık hizmetlerinin son yıllarda yakaladığı yüksek standartlar neticesinde yabancı hastaların sağlık hizmeti almak için ülkemizi daha çok tercih ettiklerini belirterek, turizmin birçok çeşidinde hizmet veren Hatay’ın sağlık turizmi alanında da bir marka şehir haline gelebilecek potansiyele sahip olduğunu ifade etti.

Sağlık Turizmi Geliştirme Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak ile Turizm Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Ali Can Aksu da kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkür etti. Çakmak, ayrıca İskenderun’da bugün düzenlenecek olan Sağlık Turizmi Paneli hakkında ön bilgi vererek Hatay’da sağlık turizmine yapılacak yatırım imkânları ve bu sektörün geliştirilmesi amacıyla yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"