Hataylı öğretmenler yalnız değil

Yayınlanma Zamanı : 25 Kasım 2017 Saat: 9:00

Hataylı öğretmenler yalnız değil

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Sosyal Doku Ekibi, Türkiye’nin aydınlık yarınlarını oluşturan yüreği meslek aşkı ile dolu öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde yalnız bırakmadı.

Eğitim-öğretim camiasının yılmaz bekçileri olan öğretmenlerin varlığını ve kıymetini hiçbir zaman unutmayan HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın hassas tutumuyla hareket eden ekipler, Hatay’ın tüm ilçelerindeki birçok okulu ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Tüm kademelerdeki birçok okulu ziyaret ederek öğretmenleri bu anlamlı günde unutmayan HBB ekipleri, bu kutsal görevi yerine layıkıyla getiren eğitim neferlerine çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti.

HBB ekiplerini karşılarında görerek mutluluklarını gizleyemeyen okul öğretmen ve idarecileri, bu değerli ve nazik hediyeler için Başkan Savaş’a ekipler aracılığıyla teşekkürlerini iletti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"