Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kutlu olsun

Yayınlanma Zamanı : 25 Kasım 2017 Saat: 22:05

Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kutlu olsun

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde kurulan Samandağ Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde 22 – 27 Kasım arasında kutlanan Ağız ve Diş Sağlığı Haftası sebebi ile çocuklara yönelik eğitim düzenlendi.

Sutaşı Mahallesinde bulunan Samandağ Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde, Diş hekimi Meryem Emir tarafından verilen eğitimde; ağız ve diş sağlığı, beslenme, ağız bakımı ve diş fırçalama hakkında çocuklar bilgilendirildi.

Eğitimin sonunda Diş hekimi Meryem Emir tarafından çocuklara balon dağıtıldı ve çocuklar ile eğlenceli dakikalar geçirildi.

Samandağ Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi tarafından yapılan açıklamada; “Öncelikle bütün diş hekimlerimizin “22 Kasım Diş Hekimliği Günü”nü ve ayrıca “Ağız ve Diş Sağlığı Haftası”nı kutluyorum. Çocuklarımızı ağız ve diş bakımı konusunda bilgilendirdik. Onların sağlıklı büyümeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz.  Hekimimize emeğinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"