‘Biz, büyük bir aileyiz’

Yayınlanma Zamanı : 01 Temmuz 2022 Saat: 12:45

‘Biz, büyük bir aileyiz’

İskenderun’da 30 Haziran Koruyucu Aile Günü dolayısıyla Sosyal Hizmet Merkezi(SHM) koordinatörlüğünde tekne gezisi düzenlendi.

İskenderun SHM öncülüğünde, İskenderun Kaymakamlığı, İskenderun Belediye Başkanlığı, İskenderun Deniz Ticaret Odası Başkanlığı işbirliğiyle, koruyucu ailelere ve çocuklara yönelik düzenlenen etkinlikte, çocuklar ilk kez tekne gezintisine katılmanın mutluluk ve heyecanını yaşadı.

İskenderun Kaymakam vekili Dr.Polat Kara, Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun SHM Müdürü Yılmaz Balaman’ın da eşlik ettiği koruyucu aileler ve çocuklar, mavi sulardan İskenderun’un güzelliğini bir kez daha keşfetme imkanı buldu.

Tekne turunu hem Koruyucu Aile Günü farkındalığı oluşturmak, hem koruyucu aileler ve çocuklara moral motivasyon sağlamak amacıyla düzenlediklerini belirten İskenderun SHM Müdürü Yılmaz Balaman, kendilerini yalnız bırakmayan ilçe protokolü başta olmak üzere, koruyucu aile ve gönül elçileri konusunda büyük duyarlılık gösteren herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"