Uzm. Dr. İbrahim Anıl Tuncer Gelişim’de

Yayınlanma Zamanı : 04 Haziran 2022 Saat: 21:39

Uzm. Dr. İbrahim Anıl Tuncer Gelişim’de

Nöroloji Uzmanı Dr. İbrahim Anıl Tuncer, İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı. Haziran Ayı itibariyle yeni görevine başlayan Uzm. Dr. İbrahim Anıl Tuncer, Gelişim Ailesine katılmaktan dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Uzm. Dr. İbrahim Anıl Tuncer kimdir?

1989 yılı, İskenderun doğumlu olan Uzm. Dr. İbrahim Anıl Tuncer, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2012 yılında mezun oldu. İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi’nde nöroloji uzmanlığını tamamlayan Uzm. Dr. İbrahim Anıl Tuncer; 2012- 2014 yıllarında İskenderun Toplum Sağlığı Merkezi’nde hekim ve aynı zamanda Arsuz Toplum Sağlığı Merkezi’nde sorumlu denetmen hekim, 2015-2020 yılları arasında Sağlık Bilimleri Üniversitesi Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniği’nde asistan doktor olarak görev yaptı. Uzm. Dr. Tuncer, 2020-2022 yılları arasında Sarıkamış Devlet Hastanesi’ndeki mecburi hizmetini tamamlamasının ardından, 2022 yılı Haziran ayı itibariyle İskenderun Gelişim Hastanesi’nde nöroloji uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"